Агов, СБУ! Координатор руху Медведчука "Український вибір" влаштувався на Південноукраїнську АЕС

Ярослав Маленченко

"На посаду начальника управління інформації та громадських зв'язків ПАЕС призначено нового керівника – Ярослава Маленченка.

Він має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах і в сфері комунікацій, зокрема працював у центральних органах влади, державних і приватних компаніях. У своїй новій ролі Ярослав Маленченко буде відповідальним за забезпечення ефективної комунікації між ПАЕС та громадськістю, просування позитивного іміджу станції та підвищення рівня довіри до атомної енергетики", - повідомляє пресслужба Південноукраїнського енергокомплексу.

Деталі: Судячи з публікацій у ЗМІ, у 2013 році Маленченко став координатором та офіційним представником руху "Український вибір" у Миколаївській області.

Це проросійська організація, яку в 2012 році заснував кум Путіна Віктор Медведчук. Керівникам цієї ГО пізніше оголосили підозри за участь в організації "референдуму" в Криму.

Зокрема, судячи матеріалів у ЗМІ, Маленченко у 2013 році брав участь в мітингу проти візиту до Миколаєва представника ЄС. Тоді він заявив, що "європейський шлях розвитку – це шлях до знищення незалежності України".

Символ України, що чинить спротив світовому злу: Кулеметниця ЗСУ потрапила на обкладинку Vogue, відтіснивши знаменитих артистів, політиків, бізнесменів світу

неділя, 3 березень 2024, 7:40

Українська кулеметниця Оксана "Ксена" Рубаняк з'явилась на обкладинці весняного номера Vogue Ukraine. Військова позувала у формі. Руде волосся заплела в косу. Фотографував її британець Бретт Ллойд. "Весняний номер присвячений людям і справам, які надих...

В Україні поліцейські придумали, як штрафувати водіїв, які нічого не порушили, але суд поставив крапку у справі

неділя, 3 березень 2024, 6:30

Восьмий апеляційний суд у Львові скасував штраф, виписаний поліцейськими водієві, викривши "схему", завдяки якій правоохоронці підставляли автовласників, передають Патріоти України. Як пише «Твоя машина», у суді розглядалася справа водія, якого восени ...