Агресору влаштували "теплий прийом": Біля Одеси українські військові підбили ворожий корабель

Біля Одеси українські військові підбили ворожий корабель. Про це повідомив спікер оперативного штабу Одеської обласної Військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.

Він зазначив, що сьогодні рано вранці противник обстріляв українську територію. При цьому Братчук додав, що таким чином російські війська чинять на українських бійців психологічний тиск.

"Стріляє (ворог) - всі в укриття! Відповідаємо - з них летить ганчір'я!", - сказав Братчук. Трохи пізніше він підтвердив, що є потрапляння в корабель супротивника.

Її злякали спалахи фотокамер: Величезна риба-тунець "вбила себе" в акваріумі на очах у сотень відвідувачів (відео)

середа, 8 лютий 2023, 9:28

У мережі з'явилися жахливі кадри, коли риба-тунець вбиває себе у великому акваріумі після того, як десятки відвідувачів фотографували її із увімкненим спалахом. Про це пише Mirror, передають Патріоти України. Інцидент, ймовірно, стався на території пар...

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...