"Акції протесту проплачені": Дружина підозрюваного звинуватила у всьому батьків вбитого хлопчика

На думку Ольги Петровець, батьки Кирила з вікна будинку мали бачити, що на вулиці стріляють.

Вбитий Кирил Тлявов. Фото: соцмережі.

Дружина поліцейського Володимира Петровця, якого разом з Іваном Приходьком підозрюють у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому, заявила, що провина за смерть дитини частково лежить і на батьках хлопчика. На думку Ольги, батьки Кирила з вікна будинку могли бачити, що на вулиці стріляють. Відтак, повинні були не пускати дитину грати на галявині, передають Патріоти України.

"Як вони могли відпустити свою дитину? Я в шоці. Вважаю акції протесту проплаченими", – сказала жінка.

Вона розповіла, що того дня, коли сталась трагедія, чоловік був зі своїми дітьми – двома восьмирічними дівчинками-близнючками. Вони начебто ходили по морозиво та у піцерію. По обіді Петровець та Приходько (звідки він з'явився в історії, якщо Петровець проводив час зі своїми доньками, Ольга не пояснює – ред.) віддали дітей бабусям і поїхали на ту галявину, де пізніше почали стріляти.

"Нетверезим чоловік був на момент затримання, вночі. А хлопчик був поранений ще вдень. Стріляв мій чоловік чи ні – цього я не знаю. Адже там було ще кілька людей", – додала Ольга.

Хто були ті "кілька людей", якщо наразі відомо, що Петровець був у компанії тільки Приходька, жінка не уточнила.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...