Активно займався проросійською пропагандою: Священник РПЦвУ у Керчі став "почесним громадянином міста"

У Криму російська окупаційна влада присвоїла звання «почесного громадянина Керчі» митрополиту РПЦвУ Платону (Удовенко), повідомляють Патріоти України із посиланням на «Духовний фронт України».

Окупаційна глава міського округу Керчі Ольга Солоділова провела сесію «Керченської міської ради», на якій ухвалено рішення про присвоєння митрополиту РПЦвУ у Феодосії та Керчі Платону (Удовенко) звання «Почесний громадянин міста-героя Керчі».

Рішення присвячене до майбутнього Дня міста Керчі. За правління Платона у тимчасово окупованому Криму священники активно беруть участь в пропаганді російської держави. Зокрема митрополит Платон благословляв виступати своїм священникам під російськими прапорами. Сам він також не гребував такої публічної участі у спільних заходах із московськими загарбниками. Ймовірно тому митрополита нагороджено «за значний особистий внесок у розвиток просвітницької та благодійної діяльності міста-героя Керчі».

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...