Активному "святкуванню" це не завадило: У Росії жінка прийшла в гості з трупом дитини в пакеті

Правоохоронці не виключають, що товариші по чарці могли самі придушити новонародженого.

У місті Санкт-Петербург (Росія) молода жінка прийшла в гості з трупом новонародженої дитини в пакеті. Про це повідомляє Telegram-канал "112", передають Патріоти України.

Чоловік, до якого прийшла знайома, кілька разів змінював свідчення. Спочатку він повідомив, що пакет з немовлям він знайшов на вулиці, потім начебто згадав, що жінка прийшла до нього з компанією і вони сіли щось активно святкувати.

"Справа ускладнюється тим, що головна героїня - Юлія З. зараз в реанімації, а основний свідок у глибокому алкогольному сп'янінні", - йдеться в повідомленні.

Пакет з невідомим вмістом весь цей час стояв в кухні, а через кровотечу, яка почалася, жінці довелося викликати швидку. Порушено кримінальну справу. Правоохоронці не виключають, що товариші по чарці могли самі придушити новонародженого.

Чотирьох моряків ще шукають: МЗС уточнило, скільки українців було на судні, яке затонуло поблизу турецького узбережжя

неділя, 17 січень 2021, 18:16

На затонулому біля берегів Туреччини судні Arvin загинули двоє моряків, ще шестеро були врятовані, повідомляють Патріоти України. Як повідомив у Twitter речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, всього на борту було 10 українців та ...

З архіву ПУ. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

неділя, 17 січень 2021, 18:00

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...