Акула непомітно підібралася до жінки - ці кадри налякали мережу і стали вірусними (фото)

Жінка, яка на відпочинку занурилася в море, помітила поруч величезну акулу. Про це повідомляє видання Mirror, передають Патріоти України.

Ісо Мачадо з Майамі, Флорида, святкувала свій день народження на човні одного з друзів на Багамах, коли вона вирішила використати гірку на човні і з'їхала в воду.

Як тільки вона пірнула її друзі помітили у воді велику фігуру - імовірно акулу-медсестру. Її син почав кричати, щоб мама не панікувала.

Жінці вдалося зберегти спокій, незважаючи на те, що акула "налетіла" на неї, але, на щастя, продовжила свій шлях не ставши нападати на жінку. Неймовірні кадри зібрали 3,4 мільйона переглядів в Instagram, вони швидко розлетілися в мережі.


В Україні стартували навчання Rapid Trident: з'явилося видовищне відео міського бою

п’ятниця, 18 вересень 2020, 14:20

На Львівщині 17 вересня стартували масштабні міжнародні навчання Rapid Trident-2020, участь у яких візьмуть 4000 військових з України та дев'яти держав НАТО. Як пише "АрміяInform", воїни вже встигли відпрацювати перше навчальне завдання, яким стало вед...

У Нідерландах винайшли живу еко-труну: Тіло в ній розкладається за пару років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:30

Зараз вчені вивчають вплив нових трун на якість ґрунту. Вони сподіваються, що їх дослідження допоможуть переконати місцеву владу використовувати їх розробку. Вчений з Нідерландів розробив екологічні живі труни з грибів, які сприяють швидкому розкладанн...