Акула непомітно підібралася до жінки - ці кадри налякали мережу і стали вірусними (фото)

Жінка, яка на відпочинку занурилася в море, помітила поруч величезну акулу. Про це повідомляє видання Mirror, передають Патріоти України.

Ісо Мачадо з Майамі, Флорида, святкувала свій день народження на човні одного з друзів на Багамах, коли вона вирішила використати гірку на човні і з'їхала в воду.

Як тільки вона пірнула її друзі помітили у воді велику фігуру - імовірно акулу-медсестру. Її син почав кричати, щоб мама не панікувала.

Жінці вдалося зберегти спокій, незважаючи на те, що акула "налетіла" на неї, але, на щастя, продовжила свій шлях не ставши нападати на жінку. Неймовірні кадри зібрали 3,4 мільйона переглядів в Instagram, вони швидко розлетілися в мережі.


Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...