"Поки звільняли машину, породілля народила. Близько 00:00 на світ з'явилася дівчинка. Пологи приймала медсестра Бузької лікарні Лілія Сухорська, по телефону – лікарка ж/к Новоодеської ЦРЛ Тетяна Любенко", – розповів він.
Кім додав, що 1 січня на Миколаївщині народилося 12 дітей – 5 дівчаток та 7 хлопчиків.
В Україні все ще триває термін сплати податків на квартири та будинки (за умови, якщо площа перевищує "норму"). При тому Державна податкова служба продовжує через суди отримувати з боржників податки, які вони не сплатили ще з минулих років, передають П...
Археологи знайшли давно втрачений вівтар біля Храму Гробу Господнього в Єрусалимі. Сенсаційне відкриття було зроблено випадково, коли будівельники перевернули гігантську кам'яну плиту, яка лежала біля стіни святині, де воскрес Ісус, передають Патріоти ...