Албанія потрапила в "червону зону": Оновлений список країн, куди можуть полетіти українці

Список країн "червоної" та "зеленої" зон через поширення COVID-19 станом на 6 липня оновили. У "червону" потрапила Албанія -одна з небагатьох країн, куди раніше могли безперешкодно полетіти українці. На 100 тисяч населення припадає понад 40 випадків захворювань на коронавірус, передають Патріоти України.

Також "червоними" залишаються популярні серед українських туристів курортні країни Чорногорія та Єгипет. Повний список можна подивитися в таблиці на сайті МОЗ. При цьому в Туреччину і Хорватію з України можна полетіти без обмежень – країни перебувають у "зеленій зоні". Нагадуємо, що громадяни, які приїздять з країн "червоної зони" в Україну, повинні проходити обсервацію 14 днів.

Кабінет Міністрів своїм рішенням дозволив припиняти режим самоізоляції чи обсервації тим, хто в'їжджає на територію України з "червоної зони" країн за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.

З країн "зеленої" зони – без обмежень. Для в'їзду в Україну іноземним громадянам необхідний страховий поліс, що покриває витрати на COVID-19 і обсервацію.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...