Але план може не спрацювати: Хлопець скоїв крадіжку, щоб сісти до в'язниці і не одружуватися (фото)

У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця.

Хлопець з китайського міста Шанхай на прізвище Чен прийшов в жах, коли його дівчина зажадала, щоб він одружився із нею. Дата весілля була вже призначена. Однак Чен усвідомив, що не готовий зв'язати себе узами шлюбу. При цьому ніяк не міг зважитися безпосередньо сказати про це нареченій. Тоді китаєць вирішив зробити все, щоб вона сама від нього відмовилася, передають Патріоти України.

Для цього він прийшов в танцювальну студію і вкрав там Bluetooth-колонку вартістю 290 доларів, знаючи, що приміщення оснащене камерами відеоспостереження. А потім став чекати, коли по записах камер встановлять його особистість. Довго чекати арешту не довелося.
Чен чесно розповів поліцейським, навіщо він це зробив, висловивши бажання сховатися і відсидітися в тюрмі, де його не дістане подруга. У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця. На худий кінець її в цьому переконає сім'я. Таким чином совість невдалого нареченого буде чиста.
Він розповів, що вибрав об'єктом крадіжки предмет досить дорогий, щоб власники поскаржилися в поліцію. Але в той же час не дуже цінний - щоб їх не засмучувати. Як повідомляють китайські ЗМІ, Чен все ще перебуває в поліцейській дільниці, але навряд чи його відправлять до в'язниці за настільки дрібний злочин. Неясно, чи спрацював його план і кинула його наречена.

Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...

"Ніколи ще відчувала такої люті та гніву": Титулована українська спортсменка розповіла, що зробила б при зустрічі з росіянами

п’ятниця, 30 вересень 2022, 21:29

Титулована українська спортсменка, що виступає в синхронному плаванні, Марта Федіна поділилася думками щодо відсторонення росіян. Вона наголосила, що за представниками ворожих країн ніхто не сумує у світовому спорті, передають Патріоти України. За слов...