Але план може не спрацювати: Хлопець скоїв крадіжку, щоб сісти до в'язниці і не одружуватися (фото)

У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця.

Хлопець з китайського міста Шанхай на прізвище Чен прийшов в жах, коли його дівчина зажадала, щоб він одружився із нею. Дата весілля була вже призначена. Однак Чен усвідомив, що не готовий зв'язати себе узами шлюбу. При цьому ніяк не міг зважитися безпосередньо сказати про це нареченій. Тоді китаєць вирішив зробити все, щоб вона сама від нього відмовилася, передають Патріоти України.

Для цього він прийшов в танцювальну студію і вкрав там Bluetooth-колонку вартістю 290 доларів, знаючи, що приміщення оснащене камерами відеоспостереження. А потім став чекати, коли по записах камер встановлять його особистість. Довго чекати арешту не довелося.
Чен чесно розповів поліцейським, навіщо він це зробив, висловивши бажання сховатися і відсидітися в тюрмі, де його не дістане подруга. У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця. На худий кінець її в цьому переконає сім'я. Таким чином совість невдалого нареченого буде чиста.
Він розповів, що вибрав об'єктом крадіжки предмет досить дорогий, щоб власники поскаржилися в поліцію. Але в той же час не дуже цінний - щоб їх не засмучувати. Як повідомляють китайські ЗМІ, Чен все ще перебуває в поліцейській дільниці, але навряд чи його відправлять до в'язниці за настільки дрібний злочин. Неясно, чи спрацював його план і кинула його наречена.

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...