Але план може не спрацювати: Хлопець скоїв крадіжку, щоб сісти до в'язниці і не одружуватися (фото)

У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця.

Хлопець з китайського міста Шанхай на прізвище Чен прийшов в жах, коли його дівчина зажадала, щоб він одружився із нею. Дата весілля була вже призначена. Однак Чен усвідомив, що не готовий зв'язати себе узами шлюбу. При цьому ніяк не міг зважитися безпосередньо сказати про це нареченій. Тоді китаєць вирішив зробити все, щоб вона сама від нього відмовилася, передають Патріоти України.

Для цього він прийшов в танцювальну студію і вкрав там Bluetooth-колонку вартістю 290 доларів, знаючи, що приміщення оснащене камерами відеоспостереження. А потім став чекати, коли по записах камер встановлять його особистість. Довго чекати арешту не довелося.
Чен чесно розповів поліцейським, навіщо він це зробив, висловивши бажання сховатися і відсидітися в тюрмі, де його не дістане подруга. У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця. На худий кінець її в цьому переконає сім'я. Таким чином совість невдалого нареченого буде чиста.
Він розповів, що вибрав об'єктом крадіжки предмет досить дорогий, щоб власники поскаржилися в поліцію. Але в той же час не дуже цінний - щоб їх не засмучувати. Як повідомляють китайські ЗМІ, Чен все ще перебуває в поліцейській дільниці, але навряд чи його відправлять до в'язниці за настільки дрібний злочин. Неясно, чи спрацював його план і кинула його наречена.

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...