"Але війна все одно "громадянська": В окупованому Донецьку відкрили пам'ятник ліквідованому ватажкові "ДНР" із РФ (фото)

Пам'ятну табличку «герою ДНР», який керував підрозділом бойовиків «П'ятнашка», встановили на території військової частини, де він служив.​
У Донецьку відкрили пам'ятник ліквідованому найманцю із РФ. Фото: Твіттер.

В окупованому Донецьку в парку ім. Ленінського комсомолу відкрили пам'ятник російському найманцю «Мамаю» (Олегу Мамієву), ліквідованому на Донбасі рік тому. Про встановлення в парку бронзового бюста бойовика в Twitter повідомив блогер Necro Mancer, що розмістив фото з «церемонії» в своєму мікроблозі, передають Патріоти України.

Пам'ятну табличку «герою ДНР», який керував підрозділом бойовиків «П'ятнашка», встановили на території військової частини, де він служив.

«У Донецьку відкрили пам'ятник російському польовому командиру Мамаю, який приїхав з Росії вбивати українців в 2014 році, а в 2018-му загинув під Авдіївкою і був похований у Владикавказі. Йшов шостий рік «громадянської війни», - прокоментував це «подію» журналіст Денис Казанський.

«Громадянська війна в Україні - це коли громадяни Росії з Ростова і Пскова їдуть вбивати російськомовних громадян України з Донецька і Луганська за Майдан в Києві. Це така форма шизофренії нашого східного сусіда», - такий коментар під постом журналіста в Facebook залишив один з інтернет-користувачів. «І що отакий шмат бронзи буде без охорони щоночі?» - іронізує інший.

Тепер тріо: До скутої ланцюгом пари закоханих з Харкова приєдналася ще одна дівчина (фото)

четвер, 6 травень 2021, 11:44

Пара закоханих харків'ян, які шокували кілька місяців тому багатьох українців, скувавши себе наручниками, попросила приєднатися до себе третю людину. Про це закохані повідомили на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. Справа в тому, щ...

В Україну йде черговий атмосферний фронт: Синоптик розповіла, де будуть лити дощі

четвер, 6 травень 2021, 10:45

Погода в Україні 7 травня принесе з собою дощі, через те, що в країну йде черговий атмосферний фронт. Температура повітря буде досить теплою від +15 до +20 градусів. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко, передають Пат...