"Але війна все одно "громадянська": В окупованому Донецьку відкрили пам'ятник ліквідованому ватажкові "ДНР" із РФ (фото)

Пам'ятну табличку «герою ДНР», який керував підрозділом бойовиків «П'ятнашка», встановили на території військової частини, де він служив.​
У Донецьку відкрили пам'ятник ліквідованому найманцю із РФ. Фото: Твіттер.

В окупованому Донецьку в парку ім. Ленінського комсомолу відкрили пам'ятник російському найманцю «Мамаю» (Олегу Мамієву), ліквідованому на Донбасі рік тому. Про встановлення в парку бронзового бюста бойовика в Twitter повідомив блогер Necro Mancer, що розмістив фото з «церемонії» в своєму мікроблозі, передають Патріоти України.

Пам'ятну табличку «герою ДНР», який керував підрозділом бойовиків «П'ятнашка», встановили на території військової частини, де він служив.

«У Донецьку відкрили пам'ятник російському польовому командиру Мамаю, який приїхав з Росії вбивати українців в 2014 році, а в 2018-му загинув під Авдіївкою і був похований у Владикавказі. Йшов шостий рік «громадянської війни», - прокоментував це «подію» журналіст Денис Казанський.

«Громадянська війна в Україні - це коли громадяни Росії з Ростова і Пскова їдуть вбивати російськомовних громадян України з Донецька і Луганська за Майдан в Києві. Це така форма шизофренії нашого східного сусіда», - такий коментар під постом журналіста в Facebook залишив один з інтернет-користувачів. «І що отакий шмат бронзи буде без охорони щоночі?» - іронізує інший.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...