Хвалився, що багатша: Аліна Гросу розповіла, як чоловік покинув її заради старшої жінки (відео)

Шлюб Аліни Гросу і російського бізнесмена Олександра Комкова розпався через 6 місяців після весілля, а вже через рік пара розлучилася. Раніше 25-річна співачка говорила, що причиною розриву стало рішення чоловіка пожити окремо, але в інтерв'ю програмі "Світське життя" Аліна зізналася, що Олександр пішов від неї до іншої жінки, передають Патріоти України.

"Я прилетіла з концертів 22 грудня, якраз було півроку після весілля. Ми сіли поговорити, і він мені сказав: "Давай роз'їдемося на місяць". Не розлучимося, а роз'їдемося, подивимося, як це - жити новим життям. Потім чесно зізнався, що познайомився з жінкою, і вона сильно старша від нього. Але вона його відправила від себе десь через 2-3 тижні, - розповіла співачка. - Хотів з нею спробувати стосунки, але у них не вийшло. Не дуже хотілося повертати людину, яка зробила вибір не в твою користь. Я знаю, хто ця жінка, і спасибі йому, що сказав чесно".

Після розриву колишній чоловік зробив дівчині кілька неприємних зауважень. Олександр говорив, що ніколи її не любив, а також пожартував, що кожна його нова дічина багатша за попередню.

Зі сльозами на очах Аліна Гросу зізналася, що 1,5 місяці приховувала від батьків розрив з Олександром, оскільки ті вчили її, що чоловік має бути один на все життя. При цьому бабуся співачки досі не знає, що вона розлучилася. "Просто шкода, що так все вийшло. Шкода, що перший шлюб, а я сподівалася, що він буде останнім, так закінчився", - говорить вона.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.