Аліна Гросу розповіла про лікування в госпіталі Індії

Українська співачка Аліна Гросу розповіла, як минає її лікування в госпіталі Індії, передають Патріоти України.

В Instagram-stories артистка поділилася, що страждає від нудьги, тому їй вже набридло хворіти. Знаменитість хоче знову повернутися до активного способу життя. Натомість нині їй доводиться пити ліки, проходити різні медичні процедури та правильно харчуватися.

"Знали б ви, як набридло мені вже хворіти і лікуватися. Дах їде, просто не можу. Але деколи вдається вибігти на пляж, в морі я ще жодного разу не плавала, тільки деколи мочу ніжки і слідкую за крабами, коли відпускають чи коли дуже хочу пройтися. А так, зазвичай, ліки, дуже правильне харчування, потім різні медичні процедури, була в кабінеті УЗД. Зазвичай, одне й те саме", - поділилася Аліна.

Гросу також розповіла, як її не на жарт налякала одна з підписниць. Аліні у фотоблогу написали, що її бабусю забрали каретою швидкої допомоги. Тим часом співачка про це нічого не знала, тож почала неабияк хвилюватися та панікувати. Однак згодом мама заспокоїла Аліну та розповіла, що з бабусею все гаразд.

"А ще сьогодні дуже дика ситуація сталася, мені одна дівчина написала в особисті повідомлення: "Не хвилюйтеся, ваша бабуся у безпеці, ми її веземо зараз до кардіодиспансеру". І надсилає мені фотографію моєї бабусі у кареті швидкої допомоги. Так як я дуже емоційна, у нас у сім'ї не завжди мені кажуть, що трапляється, тому що я дуже близько все до серця сприймаю, і в мене паніка і тому подібне, і мама мені не сказала. Я пів дня була на паніці. Дякувати Богу, все гаразд з бабусею, бо я вже й не знала, що думати", - розповіла Аліна.

Як українцям отримати пенсію або фіндопомогу за кордоном - інструкція

понеділок, 25 вересень 2023, 12:58

"Укрпошта" переказує пенсії та соціальні виплати українським біженцям за кордон. На першому етапі проєкт охоплює українських пенсіонерів у Польщі, але згодом розшириться й на інші країни,, передають Патріоти України. Українці можуть отримувати пенсії м...

Курс валют влаштував "американські гірки": Українці скуповують долари - чи варто це робити зараз

понеділок, 25 вересень 2023, 12:30

Курс валют в Україні влаштував українцям "американські гірки", і не прості, а з сюрпризом. За понеділок і вівторок, 18-19 вересня, курс долара зріс майже на 40 копійок, і коли, здавалося, що він ось-ось перетне в продажу позначку у 39 гривень за долар,...