All inclusive - це не про Кирилівку: Українка розповіла правду про номер за 2 тисячі гривень на добу

Українка поскаржилася на відпочинок у Кирилівці через те, що номер у готелі коштує 2 тисячі гривень на добу зі сніданком, але водночас там не було навіть туалетного паперу, а покоївки не прибирали. Про це жінка розповіла виданню "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.

За її словами, на сніданок була шкідлива їжа, яку вона та її сім'я не вживають. "Нам сказали, що забронювати номер можемо мінімум на 5 днів, хоча на Трійцю всього 3 вихідних. І тільки в цьому випадку нам його продадуть за 2 тис. грн. на добу. Ми пішли на ці умови. У номері не виявилося навіть туалетного паперу. Довелося купувати. Лежаки платні. На сніданок сосиски, які ми вважаємо шкідливою їжею і не вживаємо. Альтернативи немає", – повідомила українка.

Крім того, в номері ніхто не прибирав і рушник поміняли тільки на четвертий день, перед від'їздом відпочивальників. Жінка зазначила, що заїзд відбувається о 14:00, але звільнити кімнату просять о 10:00 через прибирання.

"Загалом, коли вам розповідають, про All inclusive, то це не про Кирилівку. Тут навіть заплативши пристойні гроші, з собою завжди потрібно носити гаманець", – підсумувала туристка.

До речі, туристів цього року в Кирилівці чимало – нікого навіть не лякає навала медуз у морі. Зараз цих морських мешканців багато – як маленьких, так і великих, які можуть жалити.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...