All inclusive не для скреп: Готель у Туреччині принизив туристів з РФ, у них істерика

У турецькій Аланьї готель Grand Atilla несподівано відмовився селити туристів з Росії. Без номерів залишилися 19 осіб, які прибули з Санкт-Петербурга. В адміністрації готелю виправдовувалися відсутністю місць, але при цьому туристи бачили, як інші іноземці без проблем отримують ключі від номерів, передають Патріоти України.

В якості альтернативи росіянам запропонували поселитися в розташованих неподалік апартаментах, але з правом приходити в ресторан і басейн готелю. Після п'яти годин очікування туристи погодилися на ці умови. Російські туристи поскаржилися туроператору, оскільки за договором путівка передбачала систему "все включено", басейн і аніматорів.Пізніше стало відомо, що переселитися попросили не тільки туристів з Санкт-Петербурга, але і тих, що прибули з інших міст. Всього з готелю були відселені більше 30 росіян.

"Дають фальшиві гроші і збивають з пантелику": В Україні викрили підлу аферистську схему

середа, 16 жовтень 2019, 15:58

У Києві розкрили підлу аферистську схему. У неділю, 13 жовтня, на касі одного із магазинів невідомі начебто розрахувались фальшивою банкнотою номіналом 500 гривень. За словами продавчині, купюру було дуже важко відрізнити від оригіналу. Про інцидент по...

З архіву ПУ. Вибухнули голови: Вчені зробили сенсаційне відкриття про загибель жителів Помпей (фото)

середа, 16 жовтень 2019, 15:30

Археологи розповіли, що під час виверження вулкана люди померли, практично, миттєво від скипання рідин в тілі.