Майбутнє за електромобілями. Взагалі, ми в цьому не впевнені, але деякі експерти саме так і говорять. Хай там як, електрокари бувають дуже потужними. Експерти підібрали найбільш високопродуктивні автомобілі, яким взагалі не потрібен бензин або дизель, а розетка дуже стане в нагоді, передають Патріоти України з посиланням на AutoOboz.
Як електрика взагалі проникла до сегменту суперкарів? На відміну від двигунів внутрішнього згоряння, електромоторам необов'язково бути великими, щоб видавати високу потужність. Отже, силовий пристрій можна зібрати з декількох агрегатів (наприклад, чотирьох), щоб домогтися ще більшої віддачі.
Інженерам це розв'язує руки на шляху до кращого автомобіля у світі. Також варто зазначити, що на стадії проєктування електромобілі набагато простіші за машини з ДВЗ. Тому мода на нульові викиди СО2 подарувала світові безліч нових брендів. У цій добірці ви зустрінете хіба що кілька знайомих назв.
Найпотужніший електромобіль у світі прийшов з Японії. Приземистий кузов висотою менш ніж 1 м приховує відразу чотири електромотори, які сумарно видають понад 2010 к.с. Цієї потужності достатньо для розгону до 100 км/год майже за 1,8 с.
Evija – перша модель Lotus після приєднання до групи брендів Geely. Китайці вирішили підняти галас у процесі відродження британського бренду. Так з'явився божевільний гіперкар потужністю 2000 к.с.
Хорватську компанію Rimac можна назвати справжнім ветераном електромобілебудування. Хоча вона й існує близько 10 років. Але головне – досвід. C_Two – вже друга модель електричного суперкара. Потужність вдалося довести до 1910 к.с. Крім того, Rimac співпрацює зі світовими автомобільними компаніями, допомагаючи в розробці електрокарів.
Італійців давно не можна назвати флагманами автомобільних технологій. Але в дизайні ательє Pinifarina розбирається. Проте, з інженерного погляду повнопривідний суперелектромобіль Battista теж у повному порядку – чотири мотори сумарно видають 1900 к.с.
Незвичайний автомобіль із Сінгапуру, який імовірно схожий на гоночний болід, також має у своєму розпорядженні величезну потужність і є одним із найбільш продуктивних електромобілів у світі. За це відповідають 1800 к.с.
Nio – один із флагманів електромобільної галузі Китаю. Для зміцнення своїх позицій на ринку недостатньо виробляти практичні електричні кросовери. Необхідний іміджевий проєкт, що продемонструє потенціал компанії. Ця роль випала EP9, який пропонує 1360 к.с.
Ще один стартап, який мріє перемогти Tesla на її ж полі, створив справжнього монстра. Мабуть, у гонитві за лідерством у Drako трохи перестаралися. Адже силова установка цього седана видає божевільні 1210 к.с.! З іншого боку, це дозволило GTE опинитися серед найпотужніших електромобілів світу.
Знаменита американська компанія відома швидкими і далекобійними електромобілями. Але з тримоторною модифікацією Plaid для Model S виробник вивів на ринок досить практичний і відносно доступний ліфтбек потужністю 1115 к.с.
Раз уже йдеться про Tesla та її конкурентів, варто згадати Lucid. Стартап-довгобуд все ж показав свою першу модель – елегантний седан Air. Потужність силової установки становить 1095 к.с. Вигідна відмінність від найближчого суперника – розкішний інтер'єр, в якому використані матеріали оздоблення найвищої якості.
Іспанський суперкар – щось незвичайне, правда? Carmen – амбітна спроба відродити забутого автовиробника ХХ століття. Спроба дивна, адже в дизайні жодних відсилань до оригіналу не проглядається. Головне, що потужність висока – 1020 к.с.
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...