Американські науковці виявили вірус дурості

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного.

Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, який заражаючи організм людини, призводить до зниження інтелектуального рівня, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вірус був випадково виявлений, коли вчені досліджували патогенну мікрофлору, що мешкає у верхніх дихальних шляхах.
"Деякі особливості геному вірусу, про який йде мова, трохи нагадують ДНК бактеріальних організмів, які паразитують на зелених водоростях", - заявили дослідники.
За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного.
В експерименті взяли участь близько 100 осіб, у яких був виявлений цей вірус. За результатами комплексного тестування майже у половини з випробовуваних виявилося зниження активності мозку.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...