Американські науковці виявили вірус дурості

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного.

Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, який заражаючи організм людини, призводить до зниження інтелектуального рівня, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вірус був випадково виявлений, коли вчені досліджували патогенну мікрофлору, що мешкає у верхніх дихальних шляхах.
"Деякі особливості геному вірусу, про який йде мова, трохи нагадують ДНК бактеріальних організмів, які паразитують на зелених водоростях", - заявили дослідники.
За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного.
В експерименті взяли участь близько 100 осіб, у яких був виявлений цей вірус. За результатами комплексного тестування майже у половини з випробовуваних виявилося зниження активності мозку.

На Київщині раптово помер ветеран АТО (фото)

середа, 11 грудень 2019, 17:15

В Обухові (Київська область) помер боєць батальйону "Київська Русь", інвалід війни Олександр Ліпський. Про це повідомили у прес-службі місцевого військкомату у Facebook. Там зазначили, що серце військового зупинилося 10 грудня. Олександр Ліпський народ...

Хіти тижня. "Исследования последних 10 лет оказались удручающими": Науковці РАН розрахували сценарій розпаду Росії, аналогічний моделюванню розпаду Радянського Союзу

середа, 11 грудень 2019, 17:00

Російські вчені розрахували сценарій розпаду єдиного економічного простору Російської Федерації на автономні округи. Як повідомив журналістам заступник директора з науки Інституту економіки промислового виробництва Сибірського відділення РАН, доктор ек...