Американські вчені назвали несподівану причину раку кишечника у жінок

Аналіз понад 95 000 жінок до 50 років свідчить про зв'язок між великим споживанням деяких напоїв та онкозахворюванням.


Американські вчені з Вашингтонського університету в Сент-Луїсі назвали причину раку кишечника у жінок у віці до 50 років. Про це пише The Guardian. За інформацією фахівців, у жінок, які випивали більше половини літра солодких напоїв в день, виявляли рак в два рази частіше, ніж у тих, хто випивав менше, інформують Патріоти України.

В результаті жінкам рекомендовано утриматися від вживання таких напоїв.

Інші вчені вважають, що для підтвердження причини необхідні додаткові дослідження. Так, професор прикладної статистики Кевін МакКонвей пояснив, що дослідження засноване лише на шести випадках раку, виявлених в цій групі, тому, на його думку, цього мало для подальших висновків.

«Аналіз базується лише на шести випадках раку, виявлених у цій групі. Це занадто мало, щоб зробити якісь вагомі висновки ”, - сказала доктор Кармен П’єрнас, науковець з питань харчування з Оксфордського університету.

«Потрібно врахувати й інші фактори, наприклад, вживання в їжу червоного м'яса, куріння і алкоголь, надмірна вага», - зазначив він.

The Guardian

Одеса потонула в потужній зливі: Пляжний сезон закритий до особливого розпорядження влади

вівторок, 15 червень 2021, 21:24

Чорне море забруднене через зливи, які накрили не тільки південний регіон, але і практично всю Україну. Екологи настійно рекомендують утриматися від купання на пляжах Одеси. . «У зв'язку зі зливовими опадами, які пройшли в Одесі 12−13 червня, велика к...

Не прописувати в назву Москву: Віряни УПЦ МП влаштували мітинг біля будівлі Офісу президента (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 21:14

Парафіяни Української православної церкви Московського патріархату відправилися хресною ходою до Офісу президента з наміром поскаржитися на начебто релігійні гоніння, передають Патріоти України. Тисячі прихожан вирушили ходою на Банкову, з собою вони в...