
Американські вчені з Вашингтонського університету в Сент-Луїсі назвали причину раку кишечника у жінок у віці до 50 років. Про це пише The Guardian. За інформацією фахівців, у жінок, які випивали більше половини літра солодких напоїв в день, виявляли рак в два рази частіше, ніж у тих, хто випивав менше, інформують Патріоти України.
В результаті жінкам рекомендовано утриматися від вживання таких напоїв.
Інші вчені вважають, що для підтвердження причини необхідні додаткові дослідження. Так, професор прикладної статистики Кевін МакКонвей пояснив, що дослідження засноване лише на шести випадках раку, виявлених в цій групі, тому, на його думку, цього мало для подальших висновків.
«Аналіз базується лише на шести випадках раку, виявлених у цій групі. Це занадто мало, щоб зробити якісь вагомі висновки ”, - сказала доктор Кармен П’єрнас, науковець з питань харчування з Оксфордського університету.
«Потрібно врахувати й інші фактори, наприклад, вживання в їжу червоного м'яса, куріння і алкоголь, надмірна вага», - зазначив він.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...