
Американські вчені з Вашингтонського університету в Сент-Луїсі назвали причину раку кишечника у жінок у віці до 50 років. Про це пише The Guardian. За інформацією фахівців, у жінок, які випивали більше половини літра солодких напоїв в день, виявляли рак в два рази частіше, ніж у тих, хто випивав менше, інформують Патріоти України.
В результаті жінкам рекомендовано утриматися від вживання таких напоїв.
Інші вчені вважають, що для підтвердження причини необхідні додаткові дослідження. Так, професор прикладної статистики Кевін МакКонвей пояснив, що дослідження засноване лише на шести випадках раку, виявлених в цій групі, тому, на його думку, цього мало для подальших висновків.
«Аналіз базується лише на шести випадках раку, виявлених у цій групі. Це занадто мало, щоб зробити якісь вагомі висновки ”, - сказала доктор Кармен П’єрнас, науковець з питань харчування з Оксфордського університету.
«Потрібно врахувати й інші фактори, наприклад, вживання в їжу червоного м'яса, куріння і алкоголь, надмірна вага», - зазначив він.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...