Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

Дослідники створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering.

Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, скільки родзинка. Він має накопичувач енергії, схожий на сонячну панель, чотири колеса і може проїхати зі швидкістю до десяти метрів за годину навіть за хмарної погоди.

Робот може їздити по таких поверхнях, як бетон, і перевозити обладнання (камеру, датчики), вага якого в три рази перевищує вагу апарата. Він використовує датчик світла, щоб автоматично рухатися до джерел світла, що дозволяє йому працювати безперервно на накопиченій енергії.

Команда дослідників тестувала MilliMobile як у приміщенні, так і в парках, на фермі та в офісі. Навіть за дуже слабкого освітлення, наприклад під кухонною стільницею, роботи можуть рухатися, хоча й набагато повільніше. Це дозволяє їм безперервно працювати.

Покарання за неявку до ТЦК: В Україні посилять відповідальність, зокрема кримінальну

понеділок, 11 грудень 2023, 8:07

У В новому законопроєкті про зміни до мобілізації можуть посилити покарання за неявку до ТЦК - збільшити термін арешту, штрафи, заочно притягати до відповідальності. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України. За інфо...

Бідолаха скаржився на головні бої та судоми: Чоловік підхопив інфекцію через неправильне вживання свинини. Лікарі виявили в організмі 700 стьожкових червів (фото)

понеділок, 11 грудень 2023, 7:44

Зазначається, що 43-річний Чжу Чжун-фа з міста Ханчжоу на сході Китаю щонайменше місяць скаржився на напади та головні болі, проте до фахівців не поспішав іти. Коли терпіти вже було неможливо він звернувся до лікаря. Пацієнт помітив, що судоми і мігрен...