Американцям залишається тільки "заздрити"? У Самарській області РФ - епідемія педикульозу, кількість заражених зростає рекордними темпами

У Самарській області збільшилась кількість людей, які хворіють на педикульоз. Зазначається, від минулого року лікарі фіксують збільшення захворювань у два рази. Про це пишуть російські ЗМІ із посиланням на статистику Самарастат, передають Патріоти України.

Зазначається, від минулого року лікарі фіксують збільшення захворювань у 2 рази.

Окрім безпосереднього паразитизму, платтяні воші здатні переносити епідемічний висипний тиф, епідемічний (або вошивий) поворотний тиф, волинську гарячку.

Педикульоз має такі прояви:

  • свербіж шкіри в місці укусу воші
  • дрібні сірувато-блакитні плями на шкірі
  • наявність гнид у волоссі

Мешканців Самари атакують воші

У грудні 2022 року педикульоз вперше виявили у 52 мешканців області. У той час, як за той же період 2021 року воші були виявлені у 25 самарців.

У навчальному центрі Міноборони Росії в Єлані стався спалах педикульозу серед мобілізованих. Все через те, що їм не вистачає місць для миття. Мобілізовані скаржалися, що їх без підготовки кинули на забій у війні в Україні. Спочатку вони дійшли до кордону селища Мілове на Луганщині.

Мовляв, там просили командирів повернути їх додому – на територію частини. Втім, солдатам відмовили. Їх повернули назад на фронт через Валуйки. Наразі вони перебувають на території військової комендатури на Луганщині.


"Трутні та дармоїди": У РФ депутат-генерал запропонував відправляти всіх безробітних росіян на фронт

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:44

Російська влада хоче перетворити всіх безробітних росіян на "гарматне м’ясо" для відправки на фронт, щоб заповнити свої катастрофічні втрати в Україні, передають Патріоти України. З такою ідеєю в ефірі одного з пропагандистських ток-шоу виступив депута...

Українцям озвучили тариф на світло у жовтні: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:30

У жовтні українці платитимуть за електрику за тим самим тарифом, що й у вересні. Він становить 2,64 грн за кВт*годину – незалежно від обсягу споживання, передають Патріоти України. Ба більше, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, планується не...