
У мережі опублікували відео з росіянином, який уже п'ять років живе у США і користується всіма благами, які надає йому ця країна, однак продовжує марити пропагандистськими наративами. Він відкрито заявляє, що ненавидить Америку і хоче померти у рідній Сибірі, передають Патріоти України.
Відповідне відео опублікував Telegram-канал Warshal. Літній чоловік розповів, що проживає у США з 2018 року, його дочка має там будинок із парковкою, пенсіонера безкоштовно лікують, причому якісніше, ніж у РФ, також безкоштовно він має змогу користуватися транспортом та отримувати ліки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
"Я народився в Сибірі. Зараз уже мені хочеться поїхати, тому що я відчуваю, уже старий став, 77 років, тільки щоб померти там, а не тут. Америку я ненавиджу з дитинства!" – заявив росіянин.
Він зізнався, що причина цієї ненависті – "мене так виховали". Далі він озвучив фрази у стилі російської пропаганди, мовляв, Нью-Йорк – дуже багате місто, "навіть бордюри металом оббиті". "... А там люди горбатяться на оцю Америку! У мене не те що заздрість, у мене злість", видав дивне пояснення росіянин.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...