"Америку я ненавиджу з дитинства, мене так виховали": Росіянин, живучи у США, продовжує марити російськими наративами (відео)

У мережі опублікували відео з росіянином, який уже п'ять років живе у США і користується всіма благами, які надає йому ця країна, однак продовжує марити пропагандистськими наративами. Він відкрито заявляє, що ненавидить Америку і хоче померти у рідній Сибірі, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал Warshal. Літній чоловік розповів, що проживає у США з 2018 року, його дочка має там будинок із парковкою, пенсіонера безкоштовно лікують, причому якісніше, ніж у РФ, також безкоштовно він має змогу користуватися транспортом та отримувати ліки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

"Я народився в Сибірі. Зараз уже мені хочеться поїхати, тому що я відчуваю, уже старий став, 77 років, тільки щоб померти там, а не тут. Америку я ненавиджу з дитинства!" – заявив росіянин.

Він зізнався, що причина цієї ненависті – "мене так виховали". Далі він озвучив фрази у стилі російської пропаганди, мовляв, Нью-Йорк – дуже багате місто, "навіть бордюри металом оббиті". "... А там люди горбатяться на оцю Америку! У мене не те що заздрість, у мене злість", видав дивне пояснення росіянин.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...