"Америку я ненавиджу з дитинства, мене так виховали": Росіянин, живучи у США, продовжує марити російськими наративами (відео)

У мережі опублікували відео з росіянином, який уже п'ять років живе у США і користується всіма благами, які надає йому ця країна, однак продовжує марити пропагандистськими наративами. Він відкрито заявляє, що ненавидить Америку і хоче померти у рідній Сибірі, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал Warshal. Літній чоловік розповів, що проживає у США з 2018 року, його дочка має там будинок із парковкою, пенсіонера безкоштовно лікують, причому якісніше, ніж у РФ, також безкоштовно він має змогу користуватися транспортом та отримувати ліки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

"Я народився в Сибірі. Зараз уже мені хочеться поїхати, тому що я відчуваю, уже старий став, 77 років, тільки щоб померти там, а не тут. Америку я ненавиджу з дитинства!" – заявив росіянин.

Він зізнався, що причина цієї ненависті – "мене так виховали". Далі він озвучив фрази у стилі російської пропаганди, мовляв, Нью-Йорк – дуже багате місто, "навіть бордюри металом оббиті". "... А там люди горбатяться на оцю Америку! У мене не те що заздрість, у мене злість", видав дивне пояснення росіянин.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...