
У мережі опублікували відео з росіянином, який уже п'ять років живе у США і користується всіма благами, які надає йому ця країна, однак продовжує марити пропагандистськими наративами. Він відкрито заявляє, що ненавидить Америку і хоче померти у рідній Сибірі, передають Патріоти України.
Відповідне відео опублікував Telegram-канал Warshal. Літній чоловік розповів, що проживає у США з 2018 року, його дочка має там будинок із парковкою, пенсіонера безкоштовно лікують, причому якісніше, ніж у РФ, також безкоштовно він має змогу користуватися транспортом та отримувати ліки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
"Я народився в Сибірі. Зараз уже мені хочеться поїхати, тому що я відчуваю, уже старий став, 77 років, тільки щоб померти там, а не тут. Америку я ненавиджу з дитинства!" – заявив росіянин.
Він зізнався, що причина цієї ненависті – "мене так виховали". Далі він озвучив фрази у стилі російської пропаганди, мовляв, Нью-Йорк – дуже багате місто, "навіть бордюри металом оббиті". "... А там люди горбатяться на оцю Америку! У мене не те що заздрість, у мене злість", видав дивне пояснення росіянин.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...