Аморальні типи не можуть представляти свою країну: У збірну Швеції більше не викликатимуть хокеїстів, які грають за російські клуби

Скандинавська країна ухвалила рішення ігнорувати гравців, які купилися на великі гроші.

Швеція не викликатиме до збірної хокеїстів, які виступають у російській КХЛ. Про це повідомив голова Шведської хокейної асоціації Андерс Ларсон.

За його словами, гравці, які вибрали гроші і переїхали до Континентальної хокейної ліги, не відповідають цінностям шведського хокею.

"У зв'язку з чемпіонатом світу навесні цього року ця тема була дуже актуальною. Ми у федерації заявили, що спокійно розробимо свою політику з цього питання до початку сезону".

Рішення буде ухвалено до того, як тренери обиратимуть склади своїх команд. З огляду на поточну ситуацію, ми вважаємо важливим визначити цінності шведського хокею та його позицію.
Отже, хокеїсти з КХЛ не розглядатимуться для виклику до збірної. Так, рішення ухвалюється до подальших розпоряджень.
Ніхто у світі не може передбачити, як розвиватиметься ситуація, тому ми уважно стежитимемо за цим. Подивимося, коли ми зможемо ухвалити інше рішення", - цитує Ларссона Expressen.
Нагадаємо, одразу після повномасштабного вторгнення кремлівських військ в Україну з КХЛ пішли фінський Йокеріт та латиське Динамо.
Крім того, проти країни-агресорки запровадила санкції IIHF. Збірною Росії та клуби з цієї країни виключили зі всіх міжнародних турнірів. Також у росіян забрали право проводити міжнародні змагання.

Грошей немає, але ви воюйте: "Мобіки" з 52 регіонів Росії скаржаться, що їх "кинули" з виплатами - вмирати за скрепи безплатно не хочуть

субота, 25 березень 2023, 6:26

Російські мобілізовані із 52 регіонів скаржаться на затримки виплат на всіх рівнях - від загальнодержавних до регіональних. У разі розширення масштабів мобілізації проблеми з виплатами лише збільшуватимуться. Про це повідомляють росЗМІ. Солдати армії Р...

Україну знов чекає не по-березневому теплий день: Синоптики уточнили прогноз погоди на 25 березня

субота, 25 березень 2023, 6:18

Сьогодні, 25 березня, погода в Україні буде хмарною з проясненнями. У деяких регіонах очікуються дощі та грози. Температура в країні коливатиметься від 3° тепла вночі до 18° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорологічний центр. . У зах...