Амплітуда коливань вражає: У мережу потрапило моторошне відео моменту землетрусу в Туреччині

У Туреччині зняли на відео момент землетрусу, який відбувся 6 лютого. Амплітуда коливань, яку вдалося зафіксувати, вражає.Відео оприлюднив турецький Telegram-канал MHA. Воно показує всю міць землетрусу на півдні Туреччини, передають Патріоти України.

"Відео, яке показує міць землетрусу на півдні Туреччини. Особливо кінцівка, коли відеозапис уже обірвався. Амплітуда вражає", – йдеться у підписі до відео.

Представник Управління боротьби зі стихійними лихами та надзвичайними ситуаціями (AFAD) при уряді Туреччини Орхан Татар повідомив, що енергію, вивільнену смертоносним землетрусом у Туреччині, можна порівняти з потужністю 500 атомних бомб.

За даними ООН, у Туреччині та Сирії в результаті землетрусів кількість загиблих зросла до 20 тисяч, а більш як 80 тисяч отримали поранення. Пошукова операція триває. Під завалами залишається ще багато людей, серед яких можуть бути і українці.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...