Андрій Шевченко назвав іноземного футболіста, який найбільше допоміг Україні

Легенда українського та світового футболу Андрій Шевченко відзначив польського форварда мюнхенської "Баварії" Роберта Левандовськи за надану підтримку Україні під час війни з Росією. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України.

"Хто з іноземних футболістів висловив найбільшу та найціннішу підтримку? Я вважаю, що це Роберт Левандовськи, капітан збірної Польщі. Він дуже багато зробив", - сказав Шевченко.

Також легендарний ексфутболіст зазначив, що в Англії та Італії багато клубів звертають увагу на війну в Україні та беруть участь у кампанії, яка покликана зупинити кровопролиття та допомогти його Батьківщині у протистоянні з Російською Федерацією.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...