
Колишній нападник збірної України Андрій Шевченко прокоментував свій гол зі штрафного у ворота голкіпера Росії Олександра Філімонова наприкінці матчу відбору на Євро-2000. Про цей пам’ятний момент легенда українського футболу згадав у документальному фільмі "Україна — Росія: Матч життя" на YouTube каналі Телебачення Торонто, передають Патріоти України.
«Мені тренер Йожеф Сабо говорив, щоб я тоді йшов у штрафний. Але я вибрав для себе, що маю вдарити. Це якраз один із таких матчів, коли якась індивідуально сильна людина має взяти на себе відповідальність. І я зробив це. Як Бог дасть? Неправильно так говорити. Коли є такий шанс і ти розумієш, що всяке може бути у штрафному майданчику… Для того, щоб забити, треба влучити в траєкторію воріт — і в тебе завжди будуть шанси»,— пояснив Шевченко.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...