"Англійські ВПС збили їх": Фанати з Британії провокують німців піснею про Другу світову війну (відео)

Сьогодні, 16 червня, на Євро-2024 поєдинком проти Сербії стартує збірна Англії. Вболівальники команди вже встигли влаштувати скандал, зазначають Патріоти України.

У кількох німецьких містах натовпи англійських фанатів виконували пісню «10 німецьких бомбардувальників». У Німеччині її вважають образливою, а УЄФА та Англійська футбольна асоціація раніше обіцяли жорстко карати фанатів за її виконання.

Пісня «10 німецьких бомбардувальників» з'явилися під час Другої світової війни. Британські діти співали її під час атак німецьких літаків на Лондон та інші британські міста. Варто зазначити, що тоді внаслідок бомбардувань загинуло понад 40 тисяч мирних мешканців.

В пісні кілька разів повторюється рядок «Десять німецьких бомбардувальників у небі». Потім іде приспів: «Англійські ВПС збили один». За сюжетом у небі не залишається жодного літака: «Англійські ВПС збили їх».

Німців ця пісня сильно ображає, адже йдеться про їхнє минуле, яке вони вважають за краще не згадувати. Разом з тим, німецька поліція не може покарати англійців за виконання цієї композиції, бо законодавство країни не передбачає жодних санкції за це.

Вражаюча цифра: У Раді розповіли, скільки чоловіків в Україні не оновили дані і підпадають під штрафи

субота, 20 липень 2024, 21:32

В Україні щонайменше 6 млн чоловіків не оновили свої дані на виконання нового закону про мобілізацію, за що підпадають під штрафи. Натомість понад 4 млн надали актуальну військово-облікову інформацію про себе, передають Патріоти України. Про це 18 липн...

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...