Аномальна зима в Чорнобилі: У мережі показали фото унікальних тварин

У Чорнобильській зоні відчуження помітили птахів, які рідко потрапляють на знімки фотокамер. Відразу декількох лебедів-кликунів побачили на водоймах "Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника", передають Патріоти України.

"Прикраса заповідних водойм. Лебеді-кликуни", - написано на Facebook-сторінці заповідника. Зазначимо, що ці прекрасні птахи відрізняються від знайомих і звичних лебедів-шипунів не тільки розмірами, а й формою і забарвленням дзьоба. Шипуни - більше (8-13 кг), дзьоб у них чорно-помаранчевий з вираженою "шишкою". Кликуни ж формою дзьоба більше нагадують гусака, а забарвлення дзьоба має жовто-чорний колір. Крім того, вони менше - від 7 до 10 кг.

Якщо лебеді-шипуни є перелітними птахами, то кликуни в Україні залишаються на зимівлю. Вони не відлітають з місця постійного проживання з кількох причин: зима в регіоні досить м'яка, без сильних морозів; у місці гніздування досить корму на всю зиму.

Варто відзначити, що Чорнобильська зона відчуження, попри радіаційне забруднення, відновлюється набагато швидше, ніж припускали вчені. В першу чергу це пов'язано з відсутністю людини в регіоні.

Дороге та раритетне авто: На вулицях Дніпра помітили 6-колісний "Гелендваген" (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:45

У Дніпрі вулицями їздила рідкісна автівка. Про це йдеться у групі Telegram "hueviy_dnepr", передають Патріоти України. . У Дніпрі на вулиці помітили незвичну автівку – преміум-пікап "Mercedes-AMG G63 6×6". Це модифікація відомого "Гелендвагена", але р...

На великій швидкості, майже не гальмував: У Польщі українець влетів на авто в будинок, де спала родина (фото, відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:15

Громадянин України на авто Renault Koleos влетів на великій швидкості у житловий будинок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie у Facebook, передають Патріоти України. На опублікованому з місця події видно,...