Анонсував новий концерт: Галкін "об'явився" після від'їзду Пугачової до Росії

Багатьох шанувальників зіркової пари Пугачова-Галкін цікавило питання, де ж зараз перебуває Максим, поки його дружина несподівано для всіх повернулася з-за кордону до Росії. Гуморист опублікував в Instagram "історії", в яких розкрив своє місцеперебування, передають Патріоти України.

Виявляється, чоловік Алли Борисівни зараз в Австралії. "У Сіднеї зима, як у нас літо. Тут буває різна зима, але цього разу така класна і м'яка", — говорить шоумен у кадрі.

Також Галкін анонсував додатковий концерт в Австралії: 3 вересня він виступить у Мельбурні.

Нагадаємо, 27 серпня стало відомо, що Алла Пугачова повернулася в Росію. Алла Борисівна і Максим Галкін після початку повномасштабної війни РФ проти України виїхали в Ізраїль, влітку вони перебували в Юрмалі.

Чоловік Примадонни активно підтримує українців і допомагає постраждалим в результаті російського вторгнення. Пугачова поки публічно не висловлювала свою позицію з приводу агресії Путіна. Всі гадають, чи повернеться Галкін в РФ, адже його через його висловлювання з приводу війни звільнили з "Першого каналу" і відмовили в Росії у всіх рекламних кампаніях.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...