
Вже з 1 квітня 2022 року в Україні запроваджують відпуск антибіотиків виключно за електронним рецептом. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда, передають Патріоти України.
За його словами, у подальшому такий спосіб продажу торкнеться й інших рецептурних лікарських засобів. «Ми хочемо встановити дієві механізми контролю за відпуском власне рецептурних лікарських засобів і починаємо, звісно, з антибіотиків для боротьби з антибіотикорезистентністю», — пояснив посадовець.
Він також зазначив, що в Україні хочуть запустити фармацевтичне страхування, коли власник полісу сплачуватиме певну суму щомісячних внесків, а натомість матиме достатньо велику суму покриття вартості лікарських засобів.
Нагадаємо, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України застерігають від безконтрольного прийому антибіотів при COVID-19, адже вони, як виявилося, лиш знижують ефективність лікування вірусної інфекції.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...