Антибіотики продаватимуть в українських аптеках лише за електронним рецептом: У МОЗ назвали дату

Вже з 1 квітня 2022 року в Україні запроваджують відпуск антибіотиків виключно за електронним рецептом. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда, передають Патріоти України.

За його словами, у подальшому такий спосіб продажу торкнеться й інших рецептурних лікарських засобів. «Ми хочемо встановити дієві механізми контролю за відпуском власне рецептурних лікарських засобів і починаємо, звісно, з антибіотиків для боротьби з антибіотикорезистентністю», — пояснив посадовець.

Він також зазначив, що в Україні хочуть запустити фармацевтичне страхування, коли власник полісу сплачуватиме певну суму щомісячних внесків, а натомість матиме достатньо велику суму покриття вартості лікарських засобів.

Нагадаємо, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України застерігають від безконтрольного прийому антибіотів при COVID-19, адже вони, як виявилося, лиш знижують ефективність лікування вірусної інфекції.

"Він хворів": У харківському виші відреагували на звинувачення проректора у вбивстві власних дітей

неділя, 22 травень 2022, 16:51

Ще в березні 2022 року ексдепутат міськради та проректор Харківського національного університету ім. Каразіна Олексій Навроцький пішов у відпустку за власний рахунок, пояснивши це значним погіршенням здоров'я. 21 травня стало відомо, що, перебуваючи в ...

"Не знаю, чи маю право про це говорити": Камалія зізналася, чи звертався до неї за допомогою Зеленський

неділя, 22 травень 2022, 16:27

Українська співачка Камалія дала інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому розповіла, чи звертався до неї президент Володимир Зеленський за допомогою, передають Патріоти України. Спочатку Камалія не хотіла про це говорити, бо не знала, чи можна розкривати такі п...