
Вже з 1 квітня 2022 року в Україні запроваджують відпуск антибіотиків виключно за електронним рецептом. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда, передають Патріоти України.
За його словами, у подальшому такий спосіб продажу торкнеться й інших рецептурних лікарських засобів. «Ми хочемо встановити дієві механізми контролю за відпуском власне рецептурних лікарських засобів і починаємо, звісно, з антибіотиків для боротьби з антибіотикорезистентністю», — пояснив посадовець.
Він також зазначив, що в Україні хочуть запустити фармацевтичне страхування, коли власник полісу сплачуватиме певну суму щомісячних внесків, а натомість матиме достатньо велику суму покриття вартості лікарських засобів.
Нагадаємо, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України застерігають від безконтрольного прийому антибіотів при COVID-19, адже вони, як виявилося, лиш знижують ефективність лікування вірусної інфекції.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...