Антикоронавірусний бунт скреп: У Красноярську пасажири штурмом взяли вихід з аеропорту, подолавши карантинні кордони

Російські туристи влаштували бунт в аеропорту Красноярська і взяли штурмом вихід з будівлі через те, що їм занадто довго видавали постанови про карантин, повідомляють Патріоти України з посиланням на NGS24.RU.

За інформацією видання ngs24.ru, для майже 800 пасажирів трьох літаків, які прибули з країн Азії, працювали всього три фахівці Росспоживнагляду, тому видачі довідок довелося чекати протягом декількох годин. Це й розлютило росіян.

«Вихід з аеропорту вирішено було брати штурмом. Дивно, але троє співробітників поліції не змогли зупинити розлючений натовп», - розповіла одна зі свідків події і додала, що багато туристів пішли, не отримавши документи.

Інша пасажирка зазначила, що дочекалася своєї черги, однак бланки для постанов закінчилися. За її словами, мандрівників відпустили з умовою, що вони самі зв'яжуться з Росспоживнаглядом наступного дня.

Як відомо, у четвер в Україні кількість померлих від коронавірусу Covid-19 збільшилася до трьох осіб.

Станом на вечір 19 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, три з них - летальні.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...