Апетитні асоціації: Вчені стверджують, що Всесвіт - це "гігантський бублик" або "пончик"

Такого висновку дослідники дійшли в ході дослідження реліктового випромінювання космосу, яке дало можливість представити Всесвіт у формі тривимірного тора. Група астрофізиків з Ульмського в Німеччині і Ліонського університетів у Франції стверджує, що Всесвіт може бути замкнутий в трьох вимірах і мати форму тривимірного бублика або пончика. Про це пише Live Science, передають Патріоти України.

Такого висновку дослідники дійшли, вивчаючи космічний мікрохвильовий фон - залишкове тепло, яке залишилося з перших років після Великого вибуху, що утворив Всесвіт. Флуктуації - відхилення коливань реліктового випромінювання - показують "відсутню потужність" в масштабах, які значно перевищують розмір Всесвіту.

"Відсутність цієї потужності означає, що флуктуації реліктового випромінювання в цих масштабах відсутні. З цього випливає, що наш Всесвіт багатозв'язний і кінцевий в цьому масштабі", - стверджують астрофізики.

За їхніми словами, результати дослідження підтверджують теорію про "тривимірний бублик", а не стандартну космологічну модель, в якій мовиться, що Всесвіт плоский і нескінченний.

В Італії автобус з українцями впав з естакади і загорівся, загинули десятки людей (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 23:42

У Венеції автобус впав з естакади і загорівся, на борту перебувала група українців. Повідомляється про 21 загиблого, 15 постраждалих і кількох зниклих безвісти, передають Патріоти України. Як пише Correre della Sera, аварія сталася в районі Местре. Авт...

"Покарання буде комплексним": Глава МВС розповів, що чекатиме ухилянтів при поверненні в Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 22:19

Серед органів влади триває юридична дискусія щодо покарань для чоловіків, які виїхали з України під час повномасштабного вторгнення Росії і мобілізації. Про це розповів в інтерв'ю міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України. Очіл...