Апетитні асоціації: Вчені стверджують, що Всесвіт - це "гігантський бублик" або "пончик"

Такого висновку дослідники дійшли в ході дослідження реліктового випромінювання космосу, яке дало можливість представити Всесвіт у формі тривимірного тора. Група астрофізиків з Ульмського в Німеччині і Ліонського університетів у Франції стверджує, що Всесвіт може бути замкнутий в трьох вимірах і мати форму тривимірного бублика або пончика. Про це пише Live Science, передають Патріоти України.

Такого висновку дослідники дійшли, вивчаючи космічний мікрохвильовий фон - залишкове тепло, яке залишилося з перших років після Великого вибуху, що утворив Всесвіт. Флуктуації - відхилення коливань реліктового випромінювання - показують "відсутню потужність" в масштабах, які значно перевищують розмір Всесвіту.

"Відсутність цієї потужності означає, що флуктуації реліктового випромінювання в цих масштабах відсутні. З цього випливає, що наш Всесвіт багатозв'язний і кінцевий в цьому масштабі", - стверджують астрофізики.

За їхніми словами, результати дослідження підтверджують теорію про "тривимірний бублик", а не стандартну космологічну модель, в якій мовиться, що Всесвіт плоский і нескінченний.

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...