"Апокаліпсис!": У Росії небо раптово стало жовтим (фото, відео)

У Росії в Амурській області через піщану бурю різко пожовкло небо. Незвичайне природне явище неабияк налякало місцевих жителів, повідомляють Патріоти України.

Зміни стали помітні ще в першій половині дня 16 травня. У Благовєщенську і інших містах пройшов дощ, але опади більше нагадували брудну рідину.

"Лермонтовка. Апокаліпсис?", "Місто втратило барви", "Судний день", "Де наше сонце?", "Що за катаклізм? У Благовєщенську такого неба не буває", "Моторошно", "Як вам така погодка?", "Жовте небо над Благовіщенськом", "Апокаліпсис близько", – такими підписами супроводжували знімки очевидці.

За словами метеорологів, причиною явища стали піщані бурі, що бущують в Монголії та Китаї. "Циклон з південного заходу перетинає Амурську область. Оскільки циклон зародився в пустелях північного Китаю і Монголії, там він підняв тонни пилу і піску в повітря. А оскільки до нас підійшов активний фронт – ділянку циклону, природно, все це перенесенням прийшло до нас, і зараз в повітрі дуже багато пилу й піску ", – пояснили синоптики. Повідомляється також, що в деяких регіонах такі погодні катаклізми відбуваються майже щороку.

Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

понеділок, 22 липень 2019, 13:00

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого. Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, ...

Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

понеділок, 22 липень 2019, 12:00

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ. В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте"...