Апокаліптичне видовище: У Росії ураган руйнував будинки та виривав дерева із коренем (відео)

27 травня в Алтайському краї Росії не на жарт розійшовся ураган - рвав дерева з корінням і руйнував будівлі. Про це пише "Комсомольська правда", передають Патріоти України.

В результаті стихії постраждало фермерське господарство в Китмановському районі, але обійшлося без жертв. Очевидці зняли те, що відбувається на відео. Ураган перевернув фермерський інвентар і зніс кілька бочок, піднявши хмари піску.

Вихор майже повністю зруйнував одне з трьох зерносховищ сільгосппідприємства "Чумишское". У селі також були пошкоджені електричні дроти, через що сталося аварійне відключення світла.


Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...