Апологет "руского міра" Всеволод Чаплін помер прямо перед московським храмом, де відправляв служби. У мережу потрапили кадри смерті (відео 16+)

Войовничий протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін, котрий безперервно закликав смерть на голови ворогів "Руского міра" помер прямо під храмом Феодора Студита у Москві. Україноненависник сидів на лавці коли настав його час. Став задихатися, посинів, впав. З'ясувалося, що трапився астматичний напад. Медики, котрі примчали за 15 хвилин після виклику, змогли лише констатувати факт смерті.

Відзначимо, Чаплін запам'ятався неприпустимими для священнослужителя заявами про українців, решту світу, що заважає "Величию России", прокльонами прихильників ПЦУ та ліберальних росіян, котрі не поділяли його поглядів.

В РНБО розповіли, кому найбільше і найменше загрожує заразитися коронавірусом

четвер, 27 лютий 2020, 0:19

Берегти здоров'я варто усім, але певним категоріям громадян - особливо. Найвищі ризики в разі захворювання коронавірусом COVID-2019 є у людей, які знаходяться у віковій групі старше 80 років. Про це повідомляється на офіційному сайті Ради національної ...

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...