Апологет "руского міра" Всеволод Чаплін помер прямо перед московським храмом, де відправляв служби. У мережу потрапили кадри смерті (відео 16+)

Войовничий протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін, котрий безперервно закликав смерть на голови ворогів "Руского міра" помер прямо під храмом Феодора Студита у Москві. Україноненависник сидів на лавці коли настав його час. Став задихатися, посинів, впав. З'ясувалося, що трапився астматичний напад. Медики, котрі примчали за 15 хвилин після виклику, змогли лише констатувати факт смерті.

Відзначимо, Чаплін запам'ятався неприпустимими для священнослужителя заявами про українців, решту світу, що заважає "Величию России", прокльонами прихильників ПЦУ та ліберальних росіян, котрі не поділяли його поглядів.

З кафедри Венедіктової?: "Майбутні прокурорки" в Харкові влаштували істерику в таксі і відмовлялися платити за проїзд (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:44

У Харкові дві студентки закотили істерику водієві таксі та відмовилися платити за проїзд. Дівчата були в стані сильного алкогольного сп'яніння і лякали таксиста тим, що вони "майбутні прокурорки". Водій зняв дівчат на відео і розмістив його в спільноті...

Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:03

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...