Апологет "руского міра" Всеволод Чаплін помер прямо перед московським храмом, де відправляв служби. У мережу потрапили кадри смерті (відео 16+)

Войовничий протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін, котрий безперервно закликав смерть на голови ворогів "Руского міра" помер прямо під храмом Феодора Студита у Москві. Україноненависник сидів на лавці коли настав його час. Став задихатися, посинів, впав. З'ясувалося, що трапився астматичний напад. Медики, котрі примчали за 15 хвилин після виклику, змогли лише констатувати факт смерті.

Відзначимо, Чаплін запам'ятався неприпустимими для священнослужителя заявами про українців, решту світу, що заважає "Величию России", прокльонами прихильників ПЦУ та ліберальних росіян, котрі не поділяли його поглядів.

Хіти тижня. А тепер, Росіє, почуй українців Зеленого Клину!

вівторок, 11 серпень 2020, 2:00

Перш ніж висовувати вимоги по Східному Донбасу. Тут дорогий наш Леонід Макарович Кравчук знову вибився на найвищу бантину влади. Так давно і наполегливо він цього хотів, бідняга. Вважайте, що всі 26 років, після провальних для нього президентських пере...

Хіти тижня. Дільничних в Україні замінять шерифи: У Авакова анонсували гучну реформу

вівторок, 11 серпень 2020, 1:00

У Україні реформують інститут дільничного - його поступово будут заміняти поліцейські громади, які працюватимуть за аналогією з шерифом. Про це в ефірі каналу Україна 24 розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко. Пол...