
Радник голови офісу президента Олексій Арестович заявив, що під Ізюмом, що на Харківщині, російські окупанти застосували хімічну зброю. Внаслідок атаки постраждали 12 українських захисників. Вони мали проблеми з диханням і навіть почервоніння очей. Про це він розповів у інтерв'ю Марку Фейгіну, передають Патріоти України.
"12 солдатів: проблеми з диханням, почервоніння очей і таке інше. У районі Ізюма, умовно кажучи. Тип визначити не можуть, бо немає там лабораторій, які могли б швиденько прибігти і поміряти. Смертельних випадків немає, але якусь хімічну речовину застосували. Це все вимагає уточнень", – сказав він.
Зазначимо, що раніше депутат Ізюмської міської ради 7-го скликання Микита Каракай також повідомляв про застосування у регіоні хімічної зброї. За його даними, у потенційних потерпілих вже взяли необхідні аналізи. Каракай уточнив, що заряди з речовиною нібито було випущено з РСЗВ "Град".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...