Арестович оголосив Київ містом російськомовних, українці обурилися

Колишній радник Офісу президента повідомив, що столиця ще більше почала розмовляти російською мовою після початку повномасштабної війни. Про це він розповів телеведучому Василю Голованову, передають Патріоти України.

«Київ – російськомовне місто. Ну скільки можна виступати проти реальності», - сказав Арестович.

Як аргумент він навів статистику своєї знайомої касирки, яка провела експеримент та підрахувала, що на кожну сотню покупців припадає по 86 людей, які говорять російською й лише 14 звертаються до неї українською.

«Яка позиція держави має бути, якби вона дотримувалася Конституції? Дії цієї тітки підпадають під три статті Кримінального кодексу. Від держави реакції немає, а потім деякі державні діячі починають говорити «вб'ємо всю русню», – заявив він.

Також він заявив, що за жорстку дискримінацію російськомовних громадян України, послідує сильний «відкат» й що для Заходу мовна суперечка, яка існує в нашому суспільстві, сприймається як дикість.

«Ляснули б по шапці її та подібних – усі отримали б правильний сигнал», – додав він.

Багатьох українців у соцмережах заява Арестовича обурила.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...