Археологи в Ізраїлі знайшли доказ існування біблійного пророка (фото)

Ісаія був одним з головних пророків єврейської Біблії і Старого Завіту.

В Єрусалимі (Ізраїль) знайшли стародавню печатку, яка належала пророку Ісаії (749-686 рр. до н.е.). Про це повідомляє видання Express, передають Патріоти України.

Біблійний експерт і професор Том Мейер заявив, що знахідка є біблійним скарбом і пов'язана з пророком. Ісаія був одним з головних пророків єврейської Біблії і Старого Завіту. За оцінками істориків, він народився близько 650 р до н.е. під час правління іудейського царя Йосії.

"Були виявлені археологічні свідчення з міста Давида в Єрусалимі, які підтверджують існування навіть маловідомих осіб, згаданих в Біблії, тим самим ще раз доводячи її історичну точність", - сказав Мейєр.

Але на цьому відкриття не закінчуються. Ще дві печатки, пов'язані з біблійним пророком і іншими особистостями з Біблії, були виявлені в приватній колекції в Лондоні. "Виявлення цих артефактів, в яких згадуються менш відомі біблійні персонажі, демонструє, що ці люди дійсно існували, і події, які оточували їхнє життя, в даному випадку зруйнування Єрусалима вогнем в 586 році до нашої ери, дійсно мали місце", - підкреслив експерт.

Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон в шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

вівторок, 13 квітень 2021, 0:27

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазнача...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.