Вражає! Археологи виявили в Туреччині загадкову споруду, якій понад 2 тис. років (фото)

Давня апсида четвертого або третього століття до нашої ери була виявлена під залізничною станцією в турецькому місті Стамбул. Про це повідомляє Greek reporter, передають Патріоти України.

Апсида, яка утворює рівне поглиблення, була виявлена в ході трирічних археологічних розкопок на залізничній станції в місті, заснованому візантійськими греками тисячоліття тому.

Дана апсида, можливо, була частиною стародавнього релігійної споруди. Такі апсиди також є частиною християнських церков. Ця архітектурна споруда є найстарішою, виявленою на цьому місці до сих пір. Більшість з цих споруд були побудовані в третьому і четвертому століттях нашої ери.

За останні три роки дослідники виявили на цьому місці понад 35000 об'єктів, в тому числі великі артефакти і архітектурні колони. Інші предмети, виявлені при розкопках, включають кераміку і монети тисячолітньої давності, аж до сьомого століття до нашої ери і до сучасної епохи.

Тепер сам сидітиме "на прив'язі": Криворіжця, який тримав на ланцюгу 7-річну дитину, заарештовано в залі суду

неділя, 25 липень 2021, 10:32

24 липня, Дзержинським районним судом Кривого Рогу йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області, зазначають Патріоти України. "За цим фактом пор...

Відтепер можна отримати гарантію на куплений товар через інтернет, набув чинності новий закон “Про захист прав споживачів”

неділя, 25 липень 2021, 9:56

В Україні у неділю, 25 липня, набув чинності закон "Про внесення змін до Закону України “Про захист прав споживачів” щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді". Відповідний закон напередодні оприлюднено в офіційній газеті Верховної Ради "Голо...