Вражає! Археологи виявили в Туреччині загадкову споруду, якій понад 2 тис. років (фото)

Давня апсида четвертого або третього століття до нашої ери була виявлена під залізничною станцією в турецькому місті Стамбул. Про це повідомляє Greek reporter, передають Патріоти України.

Апсида, яка утворює рівне поглиблення, була виявлена в ході трирічних археологічних розкопок на залізничній станції в місті, заснованому візантійськими греками тисячоліття тому.

Дана апсида, можливо, була частиною стародавнього релігійної споруди. Такі апсиди також є частиною християнських церков. Ця архітектурна споруда є найстарішою, виявленою на цьому місці до сих пір. Більшість з цих споруд були побудовані в третьому і четвертому століттях нашої ери.

За останні три роки дослідники виявили на цьому місці понад 35000 об'єктів, в тому числі великі артефакти і архітектурні колони. Інші предмети, виявлені при розкопках, включають кераміку і монети тисячолітньої давності, аж до сьомого століття до нашої ери і до сучасної епохи.

Буде "сюрприз": Українців попереджають про можливі віялові відключення електроенергії взимку

середа, 27 жовтень 2021, 9:58

Українська енергетика виявилась не готовою до зими. На складах теплових станцій бракує вугілля. А отже, взимку цілком можливі віялові відключення. Причому це може статись ще навіть наприкінці 2021 року, передають Патріоти України. Вчасно не подбали про...

Вихвалявся, що ганяє на "червоне": У мережу злили листування з винуватцем ДТП у Харкові (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 9:26

Неповнолітній винуватець смертельної ДТП у Харкові хвалився, що ганяв на червоне світло, розбивав чотири автомобілі та "вирішував" проблеми з поліцейськими за 100-200 доларів. Листування з 16-річним злили в соціальній мережі, зазначають Патріоти Україн...