Археологи знайшли стародавнє кладовище з мавпами - таємниця їх поховання вразила всіх

У Єгипті в районі порту Береніс на Червоному морі вчені виявили незвичайні поховання віком 2000 років. Археологи знайшли кладовище домашніх тварин, де мавпи поховані як сплячі діти. Про це розповідає The First News, передають Патріоти України.

Мавпи були прикрашені мушлями, а поруч з ними були знайдені муміфіковані кошенята. В ті часи порт Береніс використовувався римлянами і єгиптянами. 3D-сканування останків і порівняння кісток показують, що тварини схожі на види мавп, які жили в Індії і були перевезені в Єгипет.

Багато з скелетів належали молодим мавпам, що, на думку експертів, було результатом нездатності тварин адаптуватися до своїх нових осель і відсутності харчування.

Дослідники з Центру середземноморської археології Варшавського університету і Університету Делавера, які і виявили кладовище тварин, вважають, що мавп привозили впливові римляни, що жили в Беренісі. Ймовірно, вони робили це заради забави.

Але багато тварин гинули і господарі ховали їх як сплячих дітей. Одне з тіл було покрито вовняною тканиною, а у двох інших до голів були прикріплені великі раковини.

Також поруч з однією з мавп були поховані дуже молоде порося і три муміфікованих кошеня.

З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...