Ароматний "димок" ледь не вбив здорового хлопця: Тижнями пролежав у комі і заново навчався ходити

17-річний хлопець із Техасу був госпіталізований через легеневу недостатність. Легені були повністю закупорені через вейпінг. Про це пише видання Lad Bible, передають Патріоти України.

Трістон Зофельд бу здоровою та спортивною дитиною, 26 липня 2019 року його легені раптово перестали працювати. Його негайно доставили до дитячої лікарні в техаському Форт-Ворті, де він потрапив у відділення інтенсивної терапії та був введений у стан медикаментозної коми. Протягом 10 днів він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Рентгенівське дослідження легенів підлітка вииявило повну закупорку легенів. Лікарі провели всі тести і перевірили його на цілу низку хвороб, втім не знайшли відповіді. Згодом один із членів сім’ї розповів, що Тристон - вейпер . Це дало лікарям зрозуміти, у чому може бути проблема. Після цього медики встановили, що хімічні речовини, які Трістон вдихав через свій вейп-пристрій, призвели до того, що його легені роздулися до такого рівня, що вони більше не могли обмінюватися киснем і вуглекислим газом.

Як повідомляє CBS, це навіть залишило шрами на його легенях. Загалом підліток провів у лікарні 18 днів і тепер вдячний, що залишився живий. Він дуже схуд і йому заново вчитися ходити. Після цього іін пообіцяв своїм лікарям, що більше ніколи не буде вейпитися.

Купатися в Чорному морі не можна? Еколог пояснив, чим загрожує довкіллю руйнування Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 10:00

Підрив росіянами греблі Каховської Гідроелектростанції призвів до великих негативних наслідків для навколишнього середовища. Як зазначив еколог та експерт Мережі захисту національних інтересів ANTS Олег Листопад в ефірі "Еспресо", живі організми сильно...

Грошей на високі пенсії для всіх українців немає: прокурорам виплачують по 21 тисячі, а суддям – 96 тисяч

субота, 10 червень 2023, 9:50

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...