Артем Пивоваров зворушив вчинком на своєму концерті щодо українського бійця, який через поранення втратив зір (відео)

Артем Пивоваров

Військовий штурмової бригади Національної Гвардії в лютому цього року під час виконання бойового завдання дістав важке поранення.

Український співак Артем Пивоваров показав відео зі свого концерту, на який прийшов військовий, який втратив зір після поранення в Бахмуті. Ролик опубліковано в Instagram.

Зірка спустився зі сцени і підійшов до 29-річного Віталія Вереса. Він подякував йому за те, що той прийшов на концерт.

Відомо, що військовий штурмової бригади Національної Гвардії в лютому цього року під час виконання бойового завдання дістав важке поранення. Потім він впав у кому, далі пережив кілька операцій і втратив зір.

"Дякую, що прийшли. Пишаюся цією можливістю, дякую вам. Дякую за все, що ви робите для нашої країни", - сказав Пивоваров.

Він звернувся до дружини воїна та запросив на всі концерти в будь-якому місті військовий і його сім'я зможе потрапити безкоштовно.

Після концерту Пивоваров також запросив захисника та його родину за лаштунки. Там він звернувся до доньки військового.

Проста відповідь: Учений розповів, чому в Австралії так багато отруйних тварин

середа, 29 листопад 2023, 6:59

>Кевін Арбакл, доцент кафедри еволюційних біологічних наук в Університеті Суонсі у Великій Британії пояснив, що величезна кількість павуків, змій, медуз та інших отруйних істот на континенті пояснюється його ізольованістю від світу, передають Патріоти ...

У Керченській протоці шторм зіштовхнув між собою три російські судна

середа, 29 листопад 2023, 6:51

Матрос Шевченко зіштовхнувся із Матросом Позиничем, після чого їх понесло на Кавказ-5. Під час шторму у Чорному морі 26 листопада, у Керченській протоці зіткнулися три російські судна, про це повідомляють російські Telegram-канали, публікуючи відповідн...