"Артистам треба працювати!": Полякова в прямому ефірі з'ясовувала у Кучера, чому її "гноблять" за концерт у Харкові

Співачка Оля Полякова в прямому ефірі з головою Харківської ОДА Олексієм Кучером обговорила скандал з концертом до Дня вчителя, який пройшов в обласному центрі, повідомляють Патріоти України.

Як відомо, на концерті Полякової 3 жовтня в Харкові не дотримувалися протиепідемічних заходів. На шоу зібрався величезний натовп, люди танцювали без масок, обіймалися. Поліція Харкова відкрила кримінальне провадження. У ЗМІ з'явилися публікації про те, що «Полякова потрапила до кримінальної справи».
Харківський губернатор запевнив, що кримінальна справа заведена, але не проти Олі Полякової. Кучер нагадав, що останнім часом Харківська область залишається в лідерах за кількістю хворих коронавірусом. Хоча він і розуміє, що артистам потрібно працювати і заробляти, але ситуація така, що є необхідність дотримання обмежень.
Він також зазначив, що зараз обласна влада робить все, щоб не проводити заходи з великим скупченням людей. Полякова наполягала на тому, щоб артисти і представники влади виробили зрозумілі правила. Вона просить дозволити представникам шоу-бізнесу проводити концерти і закликає при цьому дотримуватися карантинних правил.


Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...