Астрономи наполегливо грюкають у двері цікавих: Сьогодні вночі земляни зможуть побачити "зелену планету" Юпітер найближче

В ніч з 10 на 11 червня планета Юпітер, як ніколи, близька до Землі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Euronews.

Сонце буде знаходитися на одній лінії із Землею і Юпітером, який опиниться в небі прямо навпроти зеленої планети. Таке положення планет астрономи називають протистояння.

Найменшої відстані від Землі, “велике протистояння” як вважають астрономи, для жителів Західної Європи Юпітер досягне близько опівночі.

Планета буде третім самим яскравим об’єктом після Місяця й Венери. Для жителів Північної півкулі поява “великого” Юпітер на небі буде не таким вражаючим: планета досягне точки протистояння на висоті всього 15 градусів над рівнем моря, і спостерігачеві знадобиться ясний південний обрій, щоб побачити яскраво сяючу точку в небі.

Як повідомляли раніше, космічний апарат NASA InSight вперше виміряв і зафіксував на Марсі землетрус.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...