Атака з космосу: Які астероїди загрожують планеті

​Імовірність зіткнення невелика, але вона є.

Європейське космічне агентство представило список астероїдів, які є загрозою для нашої планети, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Імовірність зіткнення невелика, але вона є. Таким чином, вже цієї осені астероїд 200QV89 діаметром 40 метрів може впасти на Землю. Шанси: 1 до 7.

У 2095 загрозу для планети представить 9-й метровий астероїд 2010RF12. Незважаючи на його розмір, якщо він впаде на місто, наслідки будуть жахливими. Шанси: 1 до 16.

Вчені з NASA і Європейського космічного агентства змоделювали ситуацію, в якій раптово стає відомо, що астероїд впаде на Землю. На жаль, подібна проблема не розв'язана. Вчені припускають, що на зупинку астероїда доведеться витратити близько 8 років, але навіть це, ймовірно, не допоможе уникнути всіх наслідків. Щоб уникнути зіткнення, було прийнято рішення змінити траєкторію руху астероїда за допомогою 6 спеціальних зондів. Скориставшись ними, вдасться змінити траєкторію на 12 000 км.
У змодельованої ситуації, в астероїд потрапили 3 з 6 зондів. Траєкторія змінилася, але від астероїда відколовся 60-й метровий осколок. Осколок ліквідувати не вдалося і було вирішено евакуювати жителів з передбачуваного місця падіння.

Ніколи не було: У російській школі урочисто відкрили туалет

середа, 20 листопад 2019, 21:00

В туалеті є всі зручності: гаряча вода, пластикові вікна і відкриваються кватирки. У Козьма-Дем'янівській школі Орловської області (Росія) урочисто відкрили перший за 145 років теплий туалет, передають Патріоти України. Як повідомила місцева газета "Зн...

Серед білого дня: На Чернігівщині чоловік вдарив ножем жінку прямо в РАГСі (фото, відео)

середа, 20 листопад 2019, 20:45

Шукали нападника спеціально створені групи з дільничних офіцерів і оперативників. У місті Козелець Чернігівської області 34-річний чоловік несподівано з ножем напав на жінку, яка працювала в РАГСі. Інцидент стався на очах у відвідувачів з дітьми. Про ц...