"Атлантика для нас є кухнею погоди": Синоптик попередила українців про аномальну погоду влітку-2020

Прогноз погоди на літо 2020 опублікований безліччю метеорологів. Всі вони сходяться в одному: глобальне потепління принесе посуху. Однак метеоролог Віра Балабух визначила нові метеорологічні процеси, які можуть істотно вплинути на погоду влітку цього року. Як розповідає український метеоролог Віра Балабух, через новий процес цього літа може відчутися істотне зниження температури, передають Патріоти України.

"Тенденція глобального потепління у світі триває. Нинішнє літо може бути теплим і досить сухим, але зараз з'явився інший процес, який відкоригує цей прогноз – це суттєве зниження температури в районі течії Гольфстрім. Воно відіграє надзвичайно велику роль у циркуляції атмосфери. Особливо Європи і Америки. Атлантика для нас є кухнею погоди, від неї залежить, які саме процеси будуть переважати, і які повітряні маси надійдуть", - розповідає метеоролог.

Крім того, експерт відзначила, що в наступні роки світ чекає все більше погодних аномалій. "Погодні тенденції останніх років збережуться. В середній і довгостроковій перспективі вони навіть посиляться, тому що все це відбувається в дуже великих масштабах. В Арктиці почали танути льодовики, про що свідчить ті ж +33 в Якутії. Світ чекають посухи, аномальні температури, шквали та зливи", - підсумувала експерт.

Не побачили жодного порушення: Суд виправдав "полковника в Gucci", якого затримували у Чернівцях п'яним за кермом (відео)

субота, 25 червень 2022, 22:27

Суд вирішив закрити справу про керування авто в стані алкогольноого сп'яніння, де обвинуваченим виступав високопоставлений одеський поліцейський, полковник Єфтеній Вячеслав Валерійович. Суддя О. Б. Войтун заявив про відсутність складу адміністративного...

"У чорта слизькі копита": Як українські дотепники відреагували на падіння у церкві глави РПЦ

субота, 25 червень 2022, 21:45

У суботу, 25 червня, у Новоросійську глава РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв) підслизнувся у храмі під час богослужіння. Це стало приводом для висміювання його у соцмережах. Патріоти України пропонують вашій увазі коментарі українців у соціальних мережах із...