"Атлантика для нас є кухнею погоди": Синоптик попередила українців про аномальну погоду влітку-2020

Прогноз погоди на літо 2020 опублікований безліччю метеорологів. Всі вони сходяться в одному: глобальне потепління принесе посуху. Однак метеоролог Віра Балабух визначила нові метеорологічні процеси, які можуть істотно вплинути на погоду влітку цього року. Як розповідає український метеоролог Віра Балабух, через новий процес цього літа може відчутися істотне зниження температури, передають Патріоти України.

"Тенденція глобального потепління у світі триває. Нинішнє літо може бути теплим і досить сухим, але зараз з'явився інший процес, який відкоригує цей прогноз – це суттєве зниження температури в районі течії Гольфстрім. Воно відіграє надзвичайно велику роль у циркуляції атмосфери. Особливо Європи і Америки. Атлантика для нас є кухнею погоди, від неї залежить, які саме процеси будуть переважати, і які повітряні маси надійдуть", - розповідає метеоролог.

Крім того, експерт відзначила, що в наступні роки світ чекає все більше погодних аномалій. "Погодні тенденції останніх років збережуться. В середній і довгостроковій перспективі вони навіть посиляться, тому що все це відбувається в дуже великих масштабах. В Арктиці почали танути льодовики, про що свідчить ті ж +33 в Якутії. Світ чекають посухи, аномальні температури, шквали та зливи", - підсумувала експерт.

Відпочинок закінчився трагедією: У Карибському морі акула відкусила ногу американській туристці

понеділок, 29 травень 2023, 9:32

22-річна дівчина з Коннектикуту (США) постраждала від нападу акули під час відпочинку на островах Теркс і Кайкос в Карибському морі., передають Патріоти України. Як пише Sky News, постраждала дівчина і її подруга займалися снорклінгом (вид плавання під...

"Окупанти - гірші за чуму": У мережі показали, який вигляд зараз має Кирилівка, де раніше в цей час було безліч туристів (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 9:28

Курортне селище Кирилівка, що розташоване у Мелітопольському районі Запорізької області, зараз мало б бути переповнене туристами. Проте з приходом Росії окуповане селище перетворилося на пустку, передають Патріоти України. У мережі показали відео, який...