Аудиторія не пробачить: Голий телеведучий CNN випадково потрапив на відео дружини про йогу

Ведучий американського каналу CNN Кріс Куомо засвітився голим на відео його дружини, яка вела трансляцію в соціальних мережах про йогу. Про це пише Page Six, передають Патріоти України.

Відзначається, що на відео було зафіксовано, як він стоїть голим за своєю дружиною, в саду. Дружина Кріса – Крістіна – швидко видалила відео, однак деяким користувачам Instagram все ж вдалося зробити скріншот. Представники ведучого «Cuomo Prime Time» CNN і його дружина не відповіли на численні дзвінки та електронні листи, щоб підтвердити, що на відео саме Кріс.

Кріс Куомо є братом губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо і сином колишнього губернатора Нью-Йорка Маріо Куомо. Під час карантину через коронавірус він завоював ще більшу любов глядачів через те, що дозволяв собі своєрідно спілкуватися зі своїм братом в прямому ефірі. А 31 березня журналіст сам захворів COVID-19 і щодня повідомляв всім глядачам про свій стан здоров’я.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...