Аудиторія не пробачить: Голий телеведучий CNN випадково потрапив на відео дружини про йогу

Ведучий американського каналу CNN Кріс Куомо засвітився голим на відео його дружини, яка вела трансляцію в соціальних мережах про йогу. Про це пише Page Six, передають Патріоти України.

Відзначається, що на відео було зафіксовано, як він стоїть голим за своєю дружиною, в саду. Дружина Кріса – Крістіна – швидко видалила відео, однак деяким користувачам Instagram все ж вдалося зробити скріншот. Представники ведучого «Cuomo Prime Time» CNN і його дружина не відповіли на численні дзвінки та електронні листи, щоб підтвердити, що на відео саме Кріс.

Кріс Куомо є братом губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо і сином колишнього губернатора Нью-Йорка Маріо Куомо. Під час карантину через коронавірус він завоював ще більшу любов глядачів через те, що дозволяв собі своєрідно спілкуватися зі своїм братом в прямому ефірі. А 31 березня журналіст сам захворів COVID-19 і щодня повідомляв всім глядачам про свій стан здоров’я.

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...