Аваков спіймав облизня: Академія наук відмовилася передавати один зі своїх корпусів Нацполіції

Арсен Аваков звернувся до президента НАНУ Анатолія Загороднього з проханням про передачу для потреб Нацполіції 16-ти поверхового лабораторного корпусу інституту фізіології імені Богомольця в Києві.

Національна академія наук відмовилася передавати Інститут ім. Богомольця в користування управлінню Національної поліції. Про це повідомляє пресслужба академії, передають Патріоти України.

"На засіданні Президії НАН України було прийнято рішення про відмову МВС в передачі Інституту фізіології ім. Богомольця в сферу управління Національної поліції України", – йдеться в повідомленні. В академії також висловили надію, що питання про передачу інституту підніматися більше не буде.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...