Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування.

Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України.

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування збитків. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав новопризначений в.о. глави Держекоінспекції Єгор Фірсов. На даний момент інспектори обстежують місце аварії танкера і повторно відбирають проби у зв'язку з появою плям маслянистого складу.

До забобонного Х*йла повертається стара проблема: “Воля бога буде виконана”, - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб “вигнати Путіна”

неділя, 8 грудень 2019, 19:50

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

Під час віче на Майдані зловили провокатора, котрий кинув у Порошенка кілька яєць (фото, відео)

неділя, 8 грудень 2019, 19:45

Провокатора відразу затримали і спробували побити учасники віче. Однак організатори наполягли, щоб затриманого передали поліції. Чоловіка з червоно-чорним прапором на плечах затримали спочатку учасники віче, а згодом поліція, повідомляють Патріоти Укра...