Авіакатастрофа на Полтавщині: З'явилися світлини з місця трагедії, в якій загинув екс-міністр Кутовий

Фото з місця авіакатастрофи опублікував блогер з Сумської області Олександр Тахтай, зазначають Патріоти України. Загибель колишнього міністра агрополітики та продовольства Тараса Кутового підтвердив представник МВС Артем Шевченко.

«Спочатку була новина, що облетіла всі видання. "На Полтавщині впав вертоліт, загинув екс-міністр аграрної політики Кутовий". Я викладаю ексклюзивні фото», - підписав він фотографії.

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...

Дівчата розгромили вагон Укрзалізниці та зняли "забаву" на відео: "Красунь" вже знайшли, батьки готують гроші (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:23

Укрзалізниця поскаржилася на випадок вандалізму у вагоні приміського потягу, який стався під Дніпром. Дві дівчинки влаштували погром і знімали свої дії на відео. Ролик з такими "забавами" юні хуліганки опублікували в мережі, зазначають Патріоти України...