У США за 18-річний BMW M5 покупець віддав рекордну суму – $200 тисяч. Настільки значна сума пояснюється мінімальним пробігом та особливим власником. Про це повідомляється на сайті компанії-продавця, передають Патріоти України.
Спортивний седан BMW M5 (E39) випускався компанією з Мюнхена з 1998-го по 2003 рік. За цей час було виготовлено 20 482 екземпляри.
Автомобіль комплектувався 4,9-літровим мотором V8, який видавав "на гора" 400 л.с. і міг розганяти седан до 100 км/год за 4,8 секунди, а максимальна швидкість була обмежена електронікою на позначці 250 км/год. У 2001 році автомобіль зазнав рестайлінгу, основною відмінністю якого стали так звані "ангельські очі" – тонкі люмінесцентні кільця в передніх фарах.
Виставлений компанією Enthusiast Auto з Цинцинатті BMW M5 було виготовлено у фінальному для моделі цього сімейства 2003 року. З того часу єдиний власник машини, джазовий музикант, накатав лише 3159 миль (5082 км). Тож не дивно, що автомобіль зберігся практично в ідеальному стані.
З урахуванням того, що зазвичай такі автомобілі купують, щоб отримати максимальне задоволення від драйву, рідкісні екземпляри доживають до наших днів у "живому" стані. А цей екземпляр має абсолютно "чисті" документи, що свідчить про те, що автомобіль було придбано швидше для статусу, ніж для реального драйву. Про це побічно свідчить й згадка у оголошенні про продаж, що власник був "дорослим".
Крім того, за час конвеєрного життя до останнього року випуску всі "дитячі хвороби" М5 було усунено виробником, а комплектацію доведено до максимальної. На жаль, ім'я "всесвітньо відомого джазового піаніста" зберегли у таємниці. Але, очевидно, що покупець знав, хто був першим власником цього BMW M5, і це також вплинуло на його рішення про купівлю.
У Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» порахували у скільки обійдеться українцям великодній стіл-2025. Про це йдеться у повідомленні центру, передають Патріоти України. Науковці порахували вартість великоднього столу 2025 року н...
Світова рибна галузь наближається до серйозної кризи — запаси скумбрії стрімко скорочуються. В окремих регіонах ця риба вже не здатна самостійно відновлюватися, тому існує ризик, що з українських прилавків вона поступово зникне. Про це пише The Guardia...