Авто у бездоганному стані: У Німеччині продають "Волгу" маршала СРСР (фото)

У місті Марбург, Німеччина, виставили на продаж ГАЗ-21 "Волга" 1958 року в кузові кабріолет. Серійно така версія не випускалася, повідомляють Патріоти України.

Власник моделі зазначає, що вона раніше належала маршалу СРСР Івану Якубовському, який у 1961-1962 роках був головнокомандуючим радянських військ у Німеччині. Втім офіційних документів, які б підтвердили цей факт, він не надав. Оголошення про продаж опубліковане на сайті Autoscout24.

У Німеччині продають ГАЗ-21 у кузові кабріолет

Судячи з фотографій, кабріолет зберігся в дуже хорошому стані. Власник каже, що він не має іржі, а всі деталі, крім магнітофона, ковпачків та паливного бака, є оригінальними. Також, за його словами, автомобіль працює чудово.

Машина оснащена 2,5-літровим бензиновим двигуном, який видає 69 кінських сил, хоча звичайний агрегат ГАЗ-21 має 75 кінських сил. Корпус пофарбований у білу та бежеву фарбу, а салон оброблений червоною шкірою. На капоті седана встановлена фірмова статуетка оленя. Автомобіль має 15 тисяч кілометрів пробігу і за нього продавець хоче отримати 28 400 євро.

Салон автомобіля оброблений червоною шкірою

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....